Dodaj do ulubionych   |   strona główna  
 


 

|   NOCLEGI   |   PLAN MIASTA   |   INFORMATOR   |   GALERIE   |   KONTAKT   |    


Kalendarz Imprez w Rowach i okolicy

 
 

 

Poniżej znajdują się propozycje imprez plenerowych  i zawodów sportowych  w Rowach i okolicy.
Jeśli masz informacje o jakiejś imprezie, lub sam ją organizujesz, przyślij nam taka informację!
Umieścimy wpis w naszym kalendarzu.

 

KALENDARZ IMPREZ
 

 
 Święto Mikołaja odbędzie się 8 grudnia (sobota) na ulicy Marynarki Polskiej przy Herbaciarni. Zaplanowano mnóstwo atrakcji dla dzieci, m.in. animacje i zabawy na szczudłach, pokaz chodzenia na drabinie, zdjęcia z Mikołajem i tresurę pieska. Nie zabraknie również ciekawych konkursów, takich jak kręcenie kołem hula-hop, śpiewanie kolęd i recytacja wierszyków.

Już od godziny 13:00 będziemy obserwować widowiskowy pokaz rzeźbienia w lodzie.
W świąteczny nastrój wprowadzi nas wyjątkowy koncert zespołu "Karimski Club" z dziećmi z Ustki oraz Ustecka Orkiestra Dęta.

Program:

13:00-16:00 
Pokaz rzeźbienia w lodzie

16:00-19:00
- Wizyta Świętego Mikołaja
- Koncert kolęd w wykonaniu Karimski Club z dziećmi z Ustki
- Występ Usteckiej Orkiestry Dętej
- Animacje dla dzieci

W dniach od 6 do 9 grudnia (od czwartku do niedzieli) przy ulicy Marynarki Polskiej odbędzie się V Uliczny Kiermasz Świąteczny, podczas którego będzie można skosztować domowych przysmaków i grzańca. Będzie to również wspaniała okazja do zakupu świątecznych prezentów, niepowtarzalnych ozdób i wyjątkowego rękodzieła. W czwartek i piątek Kiermasz będzie otwarty od godziny 14:00, w sobotę i niedzielę od godziny 10:00

W związku z organizacją powyższych wydarzeń na odcinku ulicy Marynarki Polskiej (od Banku Spółdzielczego do sklepu PEPCO) będzie utrudniony dojazd. Termin obowiązywania czasowej organizacji ruchu: 3-11 grudnia 2018 Przywrócenie stałej organizacji ruchu: do 12 grudnia 2018
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Wydziałem Promocji Urzędu Miasta Ustka:
tel. +48 59 815 43 52


Druga edycja konkursu na najładniejszą bożonarodzeniową dekorację posesji
Wójt Gminy Ustka ogłasza drugą edycję konkursu na najładniejszą bożonarodzeniową dekorację posesji. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa dnia 21 grudnia o godzinie 14:00. Szczegóły w załączonym regulaminie. Zapraszamy do udziału.

Regulamin konkursu
Karta zgłoszenia

 

kliknij na PDF Festiwal Wiatru Ustka 2018

Na takie wydarzenie Ustka czekała od dawna! Chcielibyśmy Państwu zaprezentować nowy pomysł na inaugurację sezonu letniego 2018 w Ustce. 28 czerwca- 1 lipca 2018 to data, którą już teraz prosimy zapamiętać. Festiwal Wiatru Ustka 2018, bo o nim mowa to wydarzenie o zasięgu ogólnopolskim. Przy współpracy z Grupą Falco z Torunia, którą tworzą zapaleni motoparalotniarze, będziemy chcieli dostarczyć Państwu niesamowitych emocji i doświadczyć razem wyjątkowej przygody. Współorganizatorem wydarzenia jest także Dolina Charlotty Resort&SPA. Do realizacji całego przedsięwzięcia zaangażowanych zostanie ponad stu motoparalotniarzy, w tym aktualni mistrzowie i wicemistrzowie świata.

W trakcie kilku dni trwania Festiwalu Wiatru, będzie można podziwiać nie tylko pokazy akrobacji motoparalotniowej ale i przelot armady powietrznej. W trakcie eventu oprócz widowiskowych konkurencji zawodniczych zorganizowane zostaną akrobacyjne pokazy motoparalotniowe, wystawa zdjęć „z lotu ptaka” oraz ekspozycja sprzętu latającego. Dla chętnych dostępne będą stanowiska do nauki „stawiania” skrzydła. To wszystko ma zachęcić do rozpoczęcia przygody z motoparalotniarstwem.

Całość zostanie zwieńczona kulminacyjnym widowiskiem „Narodziny 4 żywiołów” czyli nocnym pokazem żywiołów: ziemi, powietrza, ognia i wody. Wszystko okraszone oczywiście pokazem pirotechnicznym jednej z najlepszych firm w tej branży. Muzyczną gwiazdą wieczoru będzie zespół Bracia.

Prosimy obserwować nasze kanały (ustka.pl, facebook, You toube)
Już niebawem miasto rozpoczyna ogólnopolską promocję imprezy.

„Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo. Bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić." Leonardo da Vinci

https://www.youtube.com/watch?v=_GsXQoI489g

 Wodnica - "ferie z babcią"


 

Źródło: www.ckgminaustka.pl

Żródło: www.ustka.ug.gov.pl
 


 
 


                                                                                                                    
 

 
 

MORENA - PORTALE INTERNETOWE 2007    |  projekt: 3D-MEDIA