Dodaj do ulubionych   |   strona główna  
 

 

 

 

|   NOCLEGI   |   PLAN MIASTA   |   INFORMATOR   |   GALERIE   |   KONTAKT   |    


Chciałbyś dowiedzieć się czegoś o miejscowości Rowy oraz całej gminie, jej historii i tradycjach? Ciekawe miejsca, trasy turystyczne, zabytki. Wszystkie te i wiele innych, przydatnych turyście informacji znajdziesz w naszym informatorze, którego spis znajduje się po prawej stronie.

 


Willa IBIZA z widokiem na morze, przy samej plaży...


Ciepłe, przyjazne twarze oraz orzeźwiająca morska bryza Bałtyku przywitają Was w Willi Ibiza, zlokalizowanej bezpośrednio przy plaży. To tutaj można zjeść pyszne śniadanie na przestronnym tarasie wpatrując się w dryfujące na morzu żaglówki.

Rowy, malownicza miejscowość wypoczynkowa oblegana każdego lata przez rodziny z dziećmi, od lat przyciąga turystów nie tylko z Polski. Lokalizacja samego ośrodka w sąsiedztwie Słowińskiego Parku Narodowego i Jeziora Gardno sprawiają, że wczasy stają się jeszcze bardziej relaksujące i przyjemne. Malownicze, szerokie i piaszczyste plaże ciągnące się wzdłuż linii brzegowej przy Willi Ibiza kuszą od lat wyjątkowo miękkim, czystym piaskiem.Naszym Gościom oferujemy szereg udogodnień, które pozwalają spędzić milej wakacje:

- Dla wszystkich Gości oddajemy do dyspozycji w pełni wyposażone dwie kuchnie, w tym jedna jest klimatyzowana, z widokiem na morze.
-
 Przed Willą znajduje się odkryty basen, z którego mogą korzystać dorośli oraz dzieci pod opieką. Basen ma głębokość 1,4 m.- bezpłatny parking

- mini plac zabaw dla dzieci

- piłkarzyki

-  bezpłatnie proponujemy łóżeczko dziecięce, jedynym warunkiem jest zgłoszenie tego faktu przy rezerwacji.
 
-  dwa gokarty, które można wypożyczyć na recepcji - bezpłatnie.
   

 

MORENA - PORTALE INTERNETOWE 2007