Dodaj do ulubionych   |   strona główna  
 

 

 

 

|   NOCLEGI   |   PLAN MIASTA   |   INFORMATOR   |   GALERIE   |   KONTAKT   |    


Willa IBIZA z widokiem na morze, przy samej plaży...Sarbinowo to urokliwa i niewielka wieś letniskowa, która zlokalizowana jest w północno-zachodniej Polsce. Wieś położona jest tuż nad samym morzem Bałtyckim, co dostarcza szereg możliwości wypoczynku. Sarbinowo znajduje się w niewielkiej odległości od Mielna i Koszalina, gdzie także można skorzystać z różnych lokalnych atrakcji. Przekonaj się, że wypoczynek w Sarbinowie nad polskim morzem spełni twoje oczekiwania. Wybierz relaks na wybrzeżu Słowińskim!

Poznaj ofertę noclegową Sarbinowa!

W Sarbinowie można znaleźć wiele ciekawych propozycji, jeśli chodzi o wypoczynek. Noclegi oferowane przez Wczasowa 8 Apartments w Sarbinowie można znaleźć na stronie: http://wczasowa8.pl/sarbinowo-noclegi/. Wśród tych propozycji dostępne są między innymi: domki nad morzem, apartamenty nad morzem oraz pokoje nad morzem. W zależności od wyboru oferty z noclegu może skorzystać kilka osób, a dokładniej od 2 do nawet 6 osób. Bez względu na wybór formy noclegu, każda propozycja zapewnia możliwie wysoki komfort wypoczynku i jest w pełni dopasowana do potrzeb każdego klienta. Atutem każdego noclegu dostępnego na: http://wczasowa8.pl/ jest ich niewielka odległość od plaży, którą można pokonać wybierając się na urokliwy spacer zajmujący około 10 minut. Wspomniana plaża jest strzeżona, a znajdujący się na nie piasek jest zawsze przyjemnie ciepły. Urokliwe i malownicze Sarbinowo oraz Wczasowa 8 Apartments, zapewniają swoim gościom dostęp do wielu atrakcji. Dostępne jest tu miejsce do rozpalenia ogniska oraz grilla. Dodatkowo na terenie ogrodu można znaleźć zadaszoną altanę i place zabaw dla dzieci, które także znajdą coś dla siebie. To doskonałe miejsce do wypoczynku zarówno z dziećmi, jak i we dwoje.

Atrakcje Sarbinowa, które zapadają w pamięć

Sarbinowo jest wsią, która słynie z dostępu do morza oraz pięknej promenady nadmorskiej. Wybierając się na promenadę można podziwiać przepiękne morze i słuchać szumu fal, ale również skorzystać z oferty gastronomicznej oraz asortymentu sklepików zlokalizowanych na tutaj. Urokliwe morze zachęcające do aktywnego wypoczynku i relaksu warto zostawić na chwilę, aby zwiedzić chatę rybacką. Została ona wybudowana już w 1804 roku. Charakteryzuje się bardzo specyficzną konstrukcją oraz elewacją, którą zdecydowanie warto zobaczyć. Obiekt ten został wpisany do rejestru zabytków. W niedalekiej odległości znajdują się ogrody tematyczne Hortulus, które urzekają różnorodnością roślin oraz bogactwem architektury ogrodowej. Tutaj z pewnością każdy znajdzie ciekawy zakątek dla siebie.


 
  

 

MORENA - PORTALE INTERNETOWE 2007